Předměty na FHS

Po letitých zkušenostech jsme přesvědčeni, že nejlepší způsob, jak začít úspěšně studovat na , je začít s tím hned a nic neodkládat. Má to mnoho výhod:

  1. Dostanete se do vysokoškolského prostředí.
  2. Získáváte kredity (zápočty) a můžete skládat zkoušky stejně jako čeští studenti.
  3. Prohlubujete si své stávající odborné znalosti – pro většinu studentů to jsou úplně první zápočty v životě! A hlavně váš český jazyk dostane zcela jiný rozměr – zvyknete si na autentický výklad v českém jazyce, na rychlost jazyka, získáte zručnost v zápisu poznámek a výpisků. V dalším roce studia pro vás nebude přednáška nebo seminář v češtině již žádným překvapením.
  4. Seznámíte se s naším vysokoškolským systémem a zvyknete si na něj, pochopíte, jak co funguje, a najdete si české spolužáky.

Zkrátka neztrácejte čas, neodkládejte univerzitní studium a začněte si vybírat z nabídky našich vysokoškolských předmětů. Pokud byste se při studiu těchto předmětů necítili zcela jistě, neváhejte využít online podobu těchto předmětů (audio nebo video záznam). A protože české univerzity ctí mezinárodní charakter studia, bez obav využijte nabídku předmětů vyučovaných v anglickém, německém, francouzském, ale i ruském jazyce. ODKAZ NA SEZNAM PŘEDMĚTŮ, JAK SI VYBRAT, NEJPOPULÁRNĚJŠÍ PŘEDMĚTY