Почему я работаю для программы UniPrep

Почему я работаю для программы UniPrep


Anna

Když učím češtinu studenty z cizích zemí, jejich pokroky vidím každou hodinu, což je pro mě obrovská profesní motivace. Navíc při výuce dochází ke kontaktu odlišných kultur, díky kterému se od sebe navzájem neučíme jen pouhé jazykové znalosti.


Josef

Skvělí studenti, skvělé zázemí, skvělý kolektiv. To vše jsem našel v UniPrepu.


Andrea

UniPrep je dynamická a stále se rozvíjející firma, která nestárne. Baví mě být jejím členem.


Tomáš

Učit cizince svůj rodný jazyk se zdá být jednoduché, ale občas se u toho pořádně zapotím. Veliká je však radost, kterou mám vždy, když studenti pochopí složitý frazém nebo úplně jednoduché slovo, které se však dá jen velmi těžko vysvětlit. Což?


Dita

UniPrep – Přátelská atmosféra mezi kolegy a radost, když studenti dobře zvládnou češtinu.


Jana

Existuje snad lepší práce, při které každý den získáváte nové poznatky, naplníte potřebu komunikace a jste někomu nápomocní? Moje práce má k tomu všemu ještě bonus navíc - užijete si při ní spoustu legrace.


Vítek

Lidský život můžeme chápat jako jednu velkou divadelní hru. UniPrep je místo, kde si víc než kde jinde uvědomuju, co to je mít zrovna hlavní roli. Díky inspirativnímu přátelskému kolektivu a díky studentům, kterým dělá radost stále častěji vystupovat na scéně, se to dá zvládnout.


Věra

Práce v UniPrepu mi poskytuje jedinečný vhled do kulturních zvyklostí různých národů. Při výuce je mnoho, co mohu učit, a možná ještě více toho, co se mohu sama naučit.


Honza

Není snadné sbalit si kufr, rozloučit se s rodinou a přáteli a vydat se do světa. Studentů Uniprepu si za to velmi vážím. Je mi ctí, že je mohu potkávat a pozorovat, jak jdou za svým cílem.

 


Simona

V UniPrepu se dobře pracuje díky vstřícným podmínkám, příjemnému pracovnímu kolektivu a především díky osobitým studentům, což dělá z práce také zábavu, a to je pro mě důležité.